Ponuka - www.mariankukla.sk

Prejsť na obsah

Svadby
 
Moja úloha svadobného DJa a moderátora je zladiť Vaše požiadavky s mojimi skúsenosťami a doviesť Váš svadobný deň k dokonalosti. Moderovanie, výber hudby, príprava kvízov a súťaží či zapájanie svadobných hostí do rôznych aktivít je samozrejmou súčasťou mojej práce. Rovnako som pripravený ozvučiť Váš svadobný obrad a dekoratívne nasvietiť miesto konania svadobnej hostiny. 
Plesy
 
K plesom či bálom jednoznačne patrí noblesa. K vytvoreniu správnej plesovej atmosféry prispieva kvalitný výber hudby skĺbený s moderovanými vstupmi. Pridávam aj možnosť doplniť program plesu o spevácke, tanečné, športové či iné vystúpenia.
 
Stužkové
 
Pre niektorých prvá príležitosť „nahodiť sa do gala“ a v prítomnosti rodičov a pedagógov byť stredobodom pozornosti. Študenti, budúci maturanti, Vašu stužkovú slávnosť ozvučím, nasvietim a samozrejme obohatím najlepším hudobným repertoárom pre všetky vekové skupiny. 
Firemné eventy
 
Súčasťou mojej práce sú aj DJ-ské a moderátorské vystúpenia na firemných podujatiach rôznych zameraní, ich ozvučenie a nasvietenie. Výber z množstva spokojných klientov nájdete v sekcii Referencie.
 
Rodinné oslavy
 
Stretnutia rodinných príslušníkov a kamarátov pri príležitosti významných životných jubileí okorením patričnou dávkou kvalitnej hudby. To všetko s cieľom zabaviť tých, ktorí prijali pozvanie na Vašu oslavu.
 
Oldies party
 
Svoje mnohoročné skúsenosti a bohatý hudobný archív využívam aj na hudobné produkcie s výhradne starším repertoárom, ale určené všetkým vekovým generáciám zaujímajúcim sa o oldies hity rokov minulých siahajúce od 50ych rokov až po milénium.
 
 
 
Tančiarne
 
Ak máte pocit, že dnes už nemáte možnosť kvalitne si párovo zatancovať, ponúkam svoje skúsenosti DJa a moderátora aj v tomto smere. Valčík, waltz, jive, tango, cha cha, samba, rumba a mnoho ďalších sa nachádza v mojom hudobnom archíve. Do tancovania :)
Návrat na obsah